Om du anmält dig och saknas i nedanstående lista var vänlig kontakta oss via epost: anmalan@e4-loppet.se

 

Efternamn Förnamn Klass Distans Förening/Företag
Aksnes Ingrid Dam Blå 5 km AkzoNobel
Engberg Ulrika Dam Blå 5 km  
Eriksson Linda Dam Blå 5 km Kovlands IF
Everitt Karin Dam Blå 5 km  
Grahn Monica Dam Blå 5 km  
Gullman Linda Dam Blå 5 km  
Holmberg Åsa Dam Blå 5 km  
Holmgren Madeleine Dam Blå 5 km AkzoNobel
Johansson Gudrun Dam Blå 5 km AkzoNobel
Johnsen Anna-Maria Dam Blå 5 km  
Leander Anna Dam Blå 5 km KPMG AB
Lindgren Jenny Dam Blå 5 km  
Nicklasson Ann-Chatrine Dam Blå 5 km  
Nilsson Hanna Dam Blå 5 km KPMG AB
Nilsson Hanna Dam Blå 5 km KPMG AB
Nilsson Linda Dam Blå 5 km KPMG AB
Nordell Anna Dam Blå 5 km  
Olsson Marlene Dam Blå 5 km KPMG AB
Olsson Tina Dam Blå 5 km  
Persbo Pia Dam Blå 5 km  
rehnstrand Lisbeth Dam Blå 5 km  
Selander Matilda Dam Blå 5 km PEAB
Sundholm Anna Dam Blå 5 km KPMG AB
Uppling Emelie Dam Blå 5 km  
Waardal Jeanette Dam Blå 5 km  
Wikander Marit Dam Blå 5 km  
Åkerberg Anna Dam Blå 5 km  
Åkerlund Susanne Dam Blå 5 km  
Ögren Caroline Dam Blå 5 km Alnö Race Team
Berggren Per Herr Blå 5 km PEAB
Bergkvist Lars-Olov Herr Blå 5 km  
Brolin  Emil  Herr Blå 5 km  
Fahlèn Thomas Herr Blå 5 km  
He Choney Herr Blå 5 km AkzoNobel
Hjalmarsson Kristian Herr Blå 5 km PEAB
Melin Pär Herr Blå 5 km AkzoNobel
Nordell Alfons Herr Blå 5 km  
Rehnstrand Nils-Gustaf Herr Blå 5 km  
Sjögren Peter Herr Blå 5 km AkzoNobel
Ström Fredrik Herr Blå 5 km KPMG AB
Sundström Erik Herr Blå 5 km  
Tikka Niilo Herr Blå 5 km AkzoNobel
Wang Nicholas Herr Blå 5 km AkzoNobel
Wikberg Stig Herr Blå 5 km  
Johansson Tuva Flicka  Blå 5 km Ungdom  
Hagman Emilia Flicka 14 år Blå 5 km Ungdom  
Hellström Alice Flicka 14 år Blå 5 km Ungdom  
Nordin Maja Flicka 14 år Blå 5 km Ungdom  
Everitt Alma Flicka 0-8 år Grön 1 km Barn  
Frödin Elin Flicka 0-8 år Grön 1 km Barn  
Frödin Jennifer Flicka 0-8 år Grön 1 km Barn  
Günther Karlsson Noa Flicka 0-8 år Grön 1 km Barn  
Näslund Emelie Flicka 0-8 år Grön 1 km Barn  
Rustan Nordh Ella Flicka 0-8 år Grön 1 km Barn  
Andersson Linus Pojke 0-8 år Grön 1 km Barn  
Andersson Oliver Pojke 0-8 år Grön 1 km Barn  
Everitt Alvin Pojke 0-8 år Grön 1 km Barn  
Fjäll Simon Pojke 0-8 år Grön 1 km Barn  
Olsson-Larsson Mattias Pojke 0-8 år Grön 1 km Barn  
Uppling Ludvig Pojke 0-8 år Grön 1 km Barn  
Nordh Ida Flicka 11 år Grön 2 km Ungdom  
Backlund Liza Flicka 9 år Grön 2 km Ungdom  
Jönsson Elin Flicka 9 år Grön 2 km Ungdom  
Lindblom Ebba Flicka 9 år Grön 2 km Ungdom  
Näslund Jenny Flicka 9 år Grön 2 km Ungdom  
Uppling Tilde Flicka 9 år Grön 2 km Ungdom  
Hagman William Pojke 11 år Grön 2 km Ungdom  
Molberg Jonathan Pojke 11 år Grön 2 km Ungdom  
Nordin Lukas Pojke 11 år Grön 2 km Ungdom  
Abrahamsson Ann Dam Röd 10 km AkzoNobel
Andersson Eva Dam Röd 10 km AkzoNobel
Andersson Maria Dam Röd 10 km  
Backlund Linda Dam Röd 10 km  
Berge Maria Dam röd 10 km  
Brolin Katarina Dam Röd 10 km AkzoNobel
Byström  Sandra Dam Röd 10 km  
Caserta Marika Dam röd 10 km  
Engman Sirpa Dam Röd 10 km AkzoNobel
Engström Frida Dam Röd 10 km  
Förare Anna Dam Röd 10 km AkzoNobel
Hild Christina Dam röd 10 km  
Holmgren Sara Dam Röd 10 km  
Hänström Sofia Dam Röd 10 km AkzoNobel
Jaktlund Eva Dam Röd 10 km  
Jönsson Kristina Dam Röd 10 km  
Lidström Carola Dam Röd 10 km  
Lindblom Marika Dam Röd 10 km PEAB
Lundström Ingela Dam Röd 10 km Vigge
Malker Jennie Dam Röd 10 km AkzoNobel
Malmborg Kristina Dam Röd 10 km  
Medin Lena Dam Röd 10 km KPMG AB
Melander Josefin Dam Röd 10 km  
Nordenfjäll Marie Dam Röd 10 km  
Nordsten Helene Dam Röd 10 km AkzoNobel
Norman Eva Dam Röd 10 km Mittuniversitetet
Nyh Hederberg Eva Dam röd 10 km Sundsvallsflyg
Näslund Sylvia Dam Röd 10 km Lillhärdals IF
Poll Emma Dam röd 10 km  
Rustan Sofia Dam Röd 10 km  
Ruusila Annelie Dam röd 10 km  
Wennesland Marie Dam Röd 10 km  
Westin Jessica Dam Röd 10 km  
Andersson Stefan Herr Röd 10 km Alnö
Anjou Klas Herr röd 10 km  
Berge Per Herr röd 10 km  
Bergqvist Kenth Herr Röd 10 km AkzoNobel
Blomqvist Joakim Herr Röd 10 km SK Fläsk
Broman Erik Herr Röd 10 km Skandia LK
Byström  Mats Herr Röd 10 km  
Edholm Tomas Herr röd 10 km  
Eriksson Jonas Herr Röd 10 km Alnö Raceteam
Forsberg Petter Herr Röd 10 km Skandia LK
Hafstad Jan Herr röd 10 km  
Hallberg Johannes Herr Röd 10 km PEAB
Hedqvist Pär Herr Röd 10 km Skandia LK
Holst Magnus Herr Röd 10 km AkzoNobel
Jönsson Thomas Herr Röd 10 km  
Kjällman Peter Herr Röd 10 km  
Kongsholm  Lars Herr Röd 10 km Rezon
Larsson Bo Herr röd 10 km Njurunda
Lindgren Magnus Herr Röd 10 km PEAB
Lundgren Fredrik Herr Röd 10 km PEAB
Lundström Stefan Herr Röd 10 km Vigge
Nordholm Martin Herr Röd 10 km KPMG AB
Nordin Christoffer Herr Röd 10 km Gnarp
Nordin Tobias Herr röd 10 km  
persbo ulf Herr Röd 10 km  
Rankila  Anders Herr Röd 10 km CGI Fritidsförening
Rydeman Carl Herr Röd 10 km  
Skoglund Lars Herr Röd 10 km KPMG AB
Skoog Börje Herr röd 10 km Jik Sundsvall
Thunberg Niklas Herr röd 10 km  
Utter Henrik Herr Röd 10 km Alnö
Westfal Per Herr Röd 10 km Alnö
Ångström Mattias Herr Röd 10 km PEAB
Carlsson Christina Dam Svart 21 km Ljustorps IF
Jönsson Maria Dam svart 21 km
Lidén Frida Dam Svart 21 km Ramsele
Mattsson Therese Dam Svart 21 km
Nordström Nontalee Dam svart 21 km
Snygg Ann-Christin Dam Svart 21 km
Thor Katarina Dam Svart 21 km Alnö
Ytterbom Eva Dam Svart 21 km
Åkerlund Kristine Dam Svart 21 km Klockestrand OK Branten
Bergstedt Andreas Herr Svart 21 km Enhörna IF
Brönstad Jan Herr Svart 21 km JB Värmepumpservice
Edlund Mikael Herr Svart 21 km Alnö Raceteam
Ekwall Jörgen Herr Svart 21 km
Engström Ulf Herr Svart 21 km
Hansson Jörgen Herr Svart 21 km
Johansson Tomas Herr Svart 21 km
Jonasson Fredrik Herr svart 21 km
Lagerqvist Pär Herr Svart 21 km Skandia LK
Lundgren Michael Herr Svart 21 km
Marklund Joacim Herr Svart 21 km Alnö Race Team
Nilsson Tommie Herr Svart 21 km Alnö Race Team
Nordström Urban Herr svart 21 km
Nyberg Leif Herr Svart 21 km AkzoNobel
Onkamoa Erkki Herr Svart 21 km Öbacka LK
Perols Anders Herr Svart 21 km PEAB
Persson Magnus Herr Svart 21 km
Pettersson Johannes Herr Svart 21 km PEAB
Renström Johan Herr svart 21 km
Richnau Jan-Erik Herr Svart 21 km Rezon
Severin Björn Herr Svart 21 km Torsvägens IF
Tideström Petter Herr Svart 21 km Musikverkstan Petter AB
Wikström Staffan Herr Svart 21 km Vattudalens LDK

Kommentera