Aktuell anmälningslista per den 3 oktober ca kl 9 är den uttagen.
Om ni skulle hitta några felaktigheter i listan kontakta via mail kontakt@e4-loppet.se  

Listan på anmälda som pdf, uppdaterad 3 oktober

Namn Distans Klass Klubb/Förening/Företag/Stad
Aastrup Kristin Svart 21 km Dam

Blom Linda

Svart 21 km Dam Ljusdals CK
Carlsson Christina Svart 21 km Dam Ljustorps IF
Forsberg Eva Svart 21 km Dam
Grahn Elisabeth Svart 21 km Dam
Nordin Jill Svart 21 km Dam Lucksta IF Skidor
Nordlund Karin Svart 21 km Dam Falkenbergs RR
Sundberg Ida Svart 21 km Dam
Öman Anna Svart 21 km Dam
Claesson Magnus Svart 21 km Herr
Connell Michael Svart 21 km Herr WSP
Edlund Mikael Svart 21 km Herr Alnö Race Team
Gulliksson Mikael Svart 21 km Herr NAT Fakulteten IF
Göransson Ronney Svart 21 km Herr Drakstadens förskola
Hultdin Mathias Svart 21 km Herr
Kongsholm Lars Svart 21 km Herr Alnö Race Team
Lundbäck Mikael Svart 21 km Herr Kaderia AS / Kalix SK
Montelin Henrik Svart 21 km Herr Alnö Race Team
Nordin Anders Svart 21 km Herr Lucksta IF Skidor
Nordlund Lorentz Svart 21 km Herr Falkenbergs RR
Nygårds Anders Svart 21 km Herr Falun
Severin Björn Svart 21 km Herr Torsvägens IF
Svensson Tony Svart 21 km Herr
Ulander Kent-Ove Svart 21 km Herr Socialdemokraterna
Ålund Mikael Svart 21 km Herr
Åslund Daniel Svart 21 km Herr Sundsvall City
Öjdal Roger Svart 21 km Herr Öbacka LK
Andersson Victoria Röd 10 km Dam
Andreasson Ulrika Röd 10 km Dam
Berge Maria Röd 10 km Dam
Berglund Jeanette Röd 10 km Dam Stockviks SF
Bergman Gretthy Röd 10 km Dam
Björkemo Kristina Röd 10 km Dam
Dalén Annika Röd 10 km Dam Stockviks SF
Edström Maria Röd 10 km Dam Svensk Fastighetsförmedling
Ekblad Anna-Maria Röd 10 km Dam
Enered Anna Röd 10 km Dam Alnö IF
Eng Jenny Röd 10 km Dam Järfälla
Enlund Eva Röd 10 km Dam
Eriksson Lisse Röd 10 km Dam
Forsberg Viktoria Röd 10 km Dam
Fryksell Liliann Röd 10 km Dam
Grahn Anna Röd 10 km Dam
Grip Sally Röd 10 km Dam
Haapala Lena Röd 10 km Dam Birsta SK
Haglund AnnaKarin Röd 10 km Dam Sundsvall
Hallberg Matilda Röd 10 km Dam
Hammarström Terese Röd 10 km Dam
Ingemansson Karin Röd 10 km Dam WSP
Isacson Sofie Röd 10 km Dam
Jakobsson Ida Röd 10 km Dam
Jonsson Anneli Röd 10 km Dam
Karlsson Mia Röd 10 km Dam
Kinsten Inger Röd 10 km Dam Hemlingby LK
Liif Lena Röd 10 km Dam
Lindberg Mathilda Röd 10 km Dam Sundsvalls OK
Lindblom Marika Röd 10 km Dam Peab AB
Linde Eva Röd 10 km Dam
Lindgren Carina Röd 10 km Dam Automation Power AB
Ljungberg Catarina Röd 10 km Dam Bergeforsens SK
Lundgren Fredrik Röd 10 km Dam Peab AB
Matheis Miriam Röd 10 km Dam Miun
Matorina Elena Röd 10 km Dam
Nilsson Lisa Röd 10 km Dam
Nordman Marie Röd 10 km Dam
Nyman Ulrika Röd 10 km Dam
Pellikka Åsa Röd 10 km Dam Mellannorrlands Hospice
Pettersson Linda Röd 10 km Dam
Rudolphi Erica Röd 10 km Dam AB KRUhT
Rumpunen Eeva Röd 10 km Dam
Runa Jenny Röd 10 km Dam
Rustan Sofia Röd 10 km Dam
Rönnblom Karin Röd 10 km Dam
Rönnblom Malin Röd 10 km Dam
Schön Anna-Maria Röd 10 km Dam
Sellstedt Charlotte Röd 10 km Dam
Sidén Susanna Röd 10 km Dam Stenstadsadvokaterna
Sjölén Ulrika Röd 10 km Dam Vuxenutbildningen Sundsvalls Kommun
Sjöström Lena Röd 10 km Dam
Skoglund Märta Röd 10 km Dam Lucksta IF
Sundberg Emmelie Röd 10 km Dam
Svanedal Lotta Röd 10 km Dam
Söderlind Ingela Röd 10 km Dam Peab AB
Söderlund Anki Röd 10 km Dam Njurunda skidklubb
Thorgren Helene Röd 10 km Dam
Thorsell Anneli Röd 10 km Dam
Wallgren Ida Röd 10 km Dam Svensk Fastighetsförmedling
Wallin Sara Röd 10 km Dam
Westerberg Maria Röd 10 km Dam
Wikström Kristina Röd 10 km Dam B3IT
Åkerlund Amy Röd 10 km Dam WSP Sundsvall
Österholm Margareta Röd 10 km Dam Svensk Fastighetsförmedling
Berge Per Röd 10 km Herr
Berglund Andreas Röd 10 km Herr Stockviks SF
Berglund Lars Röd 10 km Herr
Bodin Anders Röd 10 km Herr WSP
Borg Ingvar Röd 10 km Herr
Broman Erik Röd 10 km Herr Skandia
dahlberg christoffer Röd 10 km Herr
Edlund Stefan Röd 10 km Herr
Edström Mats Röd 10 km Herr Bolagsverket
Edström Thomas Röd 10 km Herr
Ekenberg Thomas Röd 10 km Herr Journalisthuset / Team Vilse
Eng Fredrik Röd 10 km Herr Djurgårdens IF
Eriksson Martin Röd 10 km Herr Lucksta IF
Ernst Peter Röd 10 km Herr Bertilz
Flodin Simon Röd 10 km Herr WSP Sundsvall
Forsell Andreas Röd 10 km Herr
Forssberg Stefan Röd 10 km Herr
Grahn Magnus Röd 10 km Herr Svensk Fastighetsförmedling
Granström Fredrik Röd 10 km Herr
Grubb Gottfrid Röd 10 km Herr Sundsvalls sportkarate
Grubb Robert Röd 10 km Herr Hassels IF
Göransson Anders Röd 10 km Herr Byggutbildning Star / Stockviks SF
Hagman Gustav Röd 10 km Herr
Hagman Lars Röd 10 km Herr Falun
Hedqvist Pär Röd 10 km Herr Skandia LK
Hellhoff Axel Röd 10 km Herr JV Sundsvallsbron
Hultberg Hjalmar Röd 10 km Herr
Johansson Ingvar Röd 10 km Herr Tanums IF
Karström Fredrik Röd 10 km Herr Svensk Fastighetsförmedling
Lagerqvist Pär Röd 10 km Herr
Lindblad Ulf Röd 10 km Herr Medskogsbrons BK
Lindgren Christian Röd 10 km Herr Automation Power AB
Lindh Jonas Röd 10 km Herr Bollnäs
Lindh Kurt Röd 10 km Herr Sörberge
Lundqvist Jörgen Röd 10 km Herr Birsta SK
Malmberg Michael Röd 10 km Herr
Milk Roger Röd 10 km Herr
Norberg Sören Röd 10 km Herr Automation Power AB
Nordman Håkan Röd 10 km Herr
Nyberg Johan Röd 10 km Herr
näsman jens Röd 10 km Herr
Pellikka Larry Röd 10 km Herr B3IT
Persson Jonny Röd 10 km Herr Svensk Fastighetsförmedling
Rodriguez Manuel Röd 10 km Herr
Rudolphi Kurt Röd 10 km Herr AB KRUhT
Salmi Pär Röd 10 km Herr
Selin Henrik Röd 10 km Herr WSP Sundsvall
Sidebo Erik Röd 10 km Herr
Sjölén Jon Röd 10 km Herr Stockviks SF
Sladic Ante Röd 10 km Herr Svensk Fastighetsförmedling
Stark Christoffer Röd 10 km Herr
Sundborg Kenneth Röd 10 km Herr Svenska Kenneth Klubben
Sundin Urban Röd 10 km Herr Friskis & Svettis Östersund
Svanebo Anders Röd 10 km Herr Stockviks SF
Thorsell Mattias Röd 10 km Herr
Vallgren Lars Röd 10 km Herr LAW EK
Vallgren Thomas Röd 10 km Herr LAW EK
Wallgren Tomas Röd 10 km Herr
Wedin Björn Röd 10 km Herr Trafikverket
Wikström Jan Röd 10 km Herr B3IT
Vilhelmsson Kjell Röd 10 km Herr
Absér Sofie Blå 6 km Dam WSP Sundsvall
Allström Maria Blå 6 km Dam
Andersson Anna Blå 6 km Dam
Andersson Karin Blå 6 km Dam
Berg Annika Blå 6 km Dam
Bergman Gunilla Blå 6 km Dam
Bergman Marie Blå 6 km Dam
Björk Sandra Blå 6 km Dam
Björk Sara Blå 6 km Dam
Blom Johanna Blå 6 km Dam
Brink Lena Blå 6 km Dam
Bylund Berit Blå 6 km Dam
Byström Helena Blå 6 km Dam
E Gustavsson Maria Blå 6 km Dam
Flodin Marina Blå 6 km Dam
Forsberg Elin Blå 6 km Dam
Forsberg-Sörmark Mia Blå 6 km Dam Lögdö Irons
Glaumann Pia Blå 6 km Dam WSP
Grenholm Lisa Blå 6 km Dam
Greus Lena Blå 6 km Dam Goda Energier / Alnö IF
Hallstensson Annette Blå 6 km Dam
hed maria Blå 6 km Dam
Holm Olsson Jenny Blå 6 km Dam
Holmström Malin Blå 6 km Dam
Hultén Annette Blå 6 km Dam
Jogedal Linda Blå 6 km Dam
Johansson Anneli Blå 6 km Dam Tanums IF
Johnsen Anna-Maria Blå 6 km Dam
Karlsson Charlotte Blå 6 km Dam
Karlsson Margareta Blå 6 km Dam Hemlingby LK
Larsson Tostar Jeanette Blå 6 km Dam
Leyonberg Åsa Blå 6 km Dam
Läth Maria Blå 6 km Dam
Magnusson Anna Blå 6 km Dam
Mazza Anna Blå 6 km Dam WSP Sverige AB
Mähler Helena Blå 6 km Dam
Nordlander Ulrika Blå 6 km Dam
Näslund Christin Blå 6 km Dam
Palm Mona Blå 6 km Dam
Rosenberg Viveca Blå 6 km Dam
Schrevelius Inga-Lill Blå 6 km Dam Hemlingby LK
Stenman Jenny Blå 6 km Dam
Söderberg Linda Blå 6 km Dam
Taberman Sara Blå 6 km Dam SDC IF
Tarberg Walczak Susanne Blå 6 km Dam
Tholin Catharina Blå 6 km Dam
Tholin Maria Blå 6 km Dam
Toljamo Jenny Blå 6 km Dam
Wedin Susanne Blå 6 km Dam Lotsgatans IF
Aldén Bengt Blå 6 km Herr BioBusiness Arena
Berggren Per Blå 6 km Herr Peab AB
Bergström Christopher Blå 6 km Herr Lögdö Irons
Brolin Emil Blå 6 km Herr Governor
Byström Oliver Blå 6 km Herr
Frithz Jörgen Blå 6 km Herr
Hedtjärn Joar Blå 6 km Herr
Hellberg Anders Blå 6 km Herr
Hellman Adrian Blå 6 km Herr Nordanstigs FI
Hultén Arvid Blå 6 km Herr
Hübinette Nick Blå 6 km Herr Lögdö Irons
Isaksson Robert Blå 6 km Herr
Johansson Söderberg Pontus Blå 6 km Herr
Jonsson Urban Blå 6 km Herr
Löfquist Johannes Blå 6 km Herr
Moossavi Reza Blå 6 km Herr
Remnemark Peter Blå 6 km Herr Lögdö Irons
Sjödin Magnus Blå 6 km Herr
Tostar Joel Blå 6 km Herr

Kommentera